Josef Carván

Reklama

Naše společnost se také zabývá výrobou předmětů určených k propagaci. Použité technologie jsou vždy optimálně zvoleny k požadovanému výsledku, přesto se výrobky dají shrnout do několika hlavních kategorií.

FÓLIOVÁ ŘEZANÁ PROPAGACE
Toto je jednoduchý avšak účelný způsob propagace tam, kde již papíry nestačí. Zde jsme zaměření na propagaci Vaší společnosti prostřednictvím plastových a kovových bannerů, polepu osobních vozů, dodávek, kamionů a přívěsů, polepů plachet, interiérů a exteriérů budov jednolitou samolepící fólií. Samozřejmostí je i laminace pro barevnou stálost polepu a výdrži povětrnostním či mechanickým vlivům.

VELKOPLOŠNÁ TIŠTĚNÁ A VELKOPLOŠNÁ FÓLIOVÁ PROPAGACE
Zde je stejný způsob propagace jako u fóliové propagace s tím, že místo jednolité fólie se používá fólie, na kterou jsme schopni vytisknout jakýkoliv motiv. Tudíž jsme schopni Vám polepit například Vaší dodávku i fotografiemi Vašich produktů. Také se velkoplošný tisk může použít i jen k tisku na papír, jako například A0 plakát Vašeho produktu v množství od jednoho nákladu, což by bylo u klasického tisku skoro nemožné nebo velice drahé. A také v neposlední řadě se mohou tisknout billboardy.

PROPAGACE POMOCÍ REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ
Reklamní předměty jsou v oblasti marketingu cenné pro svůj psychologický účinek. Jejich majitel je užívá při běžných denních činnostech a logo firmy se mu tak nevtíravě dostává do podvědomí. Firma nebo její výrobek jsou potencionálním zákazníkům stále připomínány bez urputné snahy a přitom zcela přirozeně. Logo firmy si tak můžete nechat našít nebo natisknout na nespočet nabízených reklamních předmětů od psacích potřeb přes oblečení až po hračky pro děti nebo sportovní a outdoorové vybavení. Protože výběr reklamního předmětu vždy záleží na oboru, ve kterém se firma pohybuje a ve kterém se chce prosadit, naše společnost nabízí široký výběr výrobků, které lze pro tyto účely použít.

INFORMAČNÍ A NAVIGAČNÍ SYSTÉMY BUDOV
Vytváříme také informační a navigační systémy budov. Vyrábějí se v různých velikostech a v případě potřeby se mohou vyrobit i atypické rozměry. Používají se k označení budov, pater a dveří. Mohou mít jak jednu kolonku pro popis dveří, tak i vícero kolonek v řádcích pro celkový popis pater budovy. Informační a navigační systémy budov jsou dnes nejběžnějším a nejoblíbenějším způsobem označení kanceláří, sektorů a popisů budov pro svou přehlednost, nízkou cenu, estetický design, jednoduchost údržby, a možnostech rozšíření a přepisu. Ideální kombinací jsou s velkoplošným tiskem plánu objektu. Z jedné cedulky se za měsíc může stát pět cedulek nebo se může přenést na jiné dveře. Vše je řešeno samolepícím uchycením cedulek (upínání na hladké materiály) a tím odpadá složitá manipulace a instalace cedulek.