Josef Carván

Dtp a grafika

Grafické návrhy dodávané naší společností se nespecializují pouze na elektronické použití, např. návrhy firemních log, Corporate Identity, elektronických katalogů, atd., ale jsme schopni vytvořit i návrhy pro různé tiskoviny. Podle zadaných technických specifikací lze zpracovat různé pozvánky na prezentace, přednášky, rauty, slavnostní otevření, blahopřání a přání, plakáty, firemní a produktové letáčky, pozvánky, firemní vizitky, desky, hlavičkové papíry, dopisní papíry a obálky, obaly, šeky, certifikáty, ale také např. katalogy, sborníky, nebo jiné tiskoviny s vazbou V1 a V2. Díky naší spolupráci s tiskárnami jsme schopni zajistit offsetový nebo digitální tisk.

Naše společnost také nabízí vytvoření nejenom osobních stránek pro jednotlivce a zájmové kluby, ale i webových prezentací a e-shopů pro společnosti. S počáteční analýzou Vám pomohou kvalifikovaní zaměstnanci, jejichž praktické zkušenosti jsou nasbírány během realizace podobných projektů. Kromě obsahové stránky jsou schopni pomoci i s grafickým návrhem. V případě zájmu je možné provést i fotografický záznam, nebo naskenování dokumentů.

Kromě HTML, XHTML a CSS se při tvorbě www prezentace používá PHP a MySQL a v neposlední řadě technologie animací Flash. Naše firma může také zprostředkovat pronájem webhostingu nebo registraci domény.

Můžeme Vám pomoci i v případě, že již máte hotovou webovou prezentaci, která je ale zastaralá, a kterou již nemá kdo aktualizovat. Po zaslání konkrétních návrhů na opravu zhodnotíme její náročnost a ozveme se Vám s cenovým návrhem. Pokud bude akceptovatelný, úpravu provedeme. Abychom mohli zpracovat Váš požadavek na opravu, je nutné mít přístupová práva k webu (název ftp serveru, jméno a heslo, popř. jméno a heslo k databázi, pokud ji Vaše prezentace využívá). Všechny námi vytvořené stránky jsou validní podle standardu W3C.