Josef Carván

Vážení obchodní přátelé,

naše společnost se zaměřuje na služby spojené se servisem a prodejem výpočetní techniky (HW i SW), návrhy a správou počítačových sítí, školením uživatelů, skenováním dokumentů, apod. Veškerý servis PC provádíme na místě u zákazníka, zařízení odvážíme pouze v případě, kdy nemůžeme zaručit patřičné odstranění problému přímo na místě.

Další poskytované služby jsou spojeny s výrobou a distribucí reklamních předmětů, grafickými návrhy a jejich dalším zpracováním před tiskem, webdesignem, apod. Mezi technologie používané pro výrobu patří zejména tamponový tisk, tisk na velké formáty papíru nebo folií, reklamní texty nebo grafika řezaná ze samolepících folií, apod.

Vyjmenované činnosti nejsou naší jedinou aktivitou. Díky spolupráci s mnoha externími dodavateli jsme schopni realizovat i nadstandardní požadavky našich zákazníků, kteří tak ušetří mnoho času a prostředků, které by byli nuceni vynaložit při hledání dalších zpracovatelů.

Naše služby poskytujeme převážně v lokalitě Rudná u Prahy a okolí, dále také na berounsku a hořovicku. Po domluvě se lze sejít i v jiné lokalitě. Za zákazníkem vyjíždíme 7 dní v týdnu.

Závěrem bychom Vám rádi poděkovali za projevený zájem a čas, který jste věnovali prostudování naší nabídky. Jsme přesvědčeni, že jsme schopni uspokojit i Vaše nejnáročnější požadavky tak, abyste si s vyslovením jména naší společnosti vybavili kvalitní servis, bezproblémovou komunikaci a spolehlivý přístup.