Josef Carván

HW a SW

Základním kamenem poskytování služeb naší společností je servis HW a SW různých výrobců přímo u zákazníka. Kromě preventivní údržby (např. čištění ventilátorů, kontrola registru OS, odstranění dočasných souborů a spyware, defragmentace disku, apod.) lze takto provést i většinu drobných oprav výpočetní techniky. V případě složitějšího zákroku je počítač odvezen, a po opravě vrácen zpět k zákazníkovi. Dále zajišťujeme odvirování infikovaných počítačů, reinstalaci operačních systémů včetně aplikací. I v případě, že jste si zakoupili SW nebo HW u jiného dodavatele, ale nechcete nebo nemůžete instalaci provádět sami, Vám rádi pomůžeme.

Jsme také schopni zajistit nákupy jednotlivých komponent, ale i celých počítačových sestav, včetně software. Naši školení zaměstnanci Vám rádi pomohou nejen s výběrem počítačových sestav podle cílového použití ale také s nákupem jednotlivých dílů dle zadaných parametrů.

Dále zajišťujeme propojení počítačů a tiskáren do počítačové sítě prostřednictvím strukturované kabeláže či bezdrátových technologií včetně návrhu a realizace. Také nabízíme nastavení bezpečného připojení Vaší počítačové sítě do Internetu.

Pro firmy lze sjednat pravidelný servis a údržbu za výhodné ceny v rámci dlouhodobé spolupráce. V rámci smlouvy poskytujeme všechny zde prezentované služby (kompletní správa a údržba počítačového vybavení, návrh a realizace sítě, dodávky HW a SW, jejich instalaci, údržbu a opravy, školení uživatelů, dodávky spotřebních materiálů do tiskáren, kopírek a faxů, zabezpečení sítě, aj.). Na vyžádání poskytujeme službu hlídání expirací licencí (Licenční hlídka). V rámci této služby je u všech licencí, které jsou na omezenou dobu, zaznamenána jejich expirace do naší databáze a měsíc před ukončením informujeme kontaktní osobu o této skutečnosti.

Přímo na pracovišti provádíme školení pracovníků pro práci s kancelářskými aplikacemi, informačním systémem, aplikacemi pro internetbanking nebo pro komunikaci se státními institucemi.

Kromě skenování a fotografování pro účely tvorby např. www prezentace, nebo tištěných dokumentů, je možné tyto služby využít samostatně. Skenovat dokumenty lze do formátu A4 (větší formát lze poskládat v grafickém programu, ale je to časově náročnější).

Jedna z doplňkových služeb, které nabízíme je vyhledávání informací na internetu. V případě, že potřebujete najít nějaké informace a nevíte, kde hledat, nebo nemáte čas na procházení a třídění výsledků vyhledávání, my se pokusíme potřebné informace nalézt. V případě, že budeme úspěšní, budou nalezené informace setříděny dle vašich požadavků, nebo nalezené stránky uložíme off-line a budou Vám předány na CD k dalšímu zpracování.